Български (България)English (United Kingdom)

Visitors

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДНЕС485
mod_vvisit_counterВЧЕРА624
mod_vvisit_counterТАЗИ СЕДМИЦА3454
mod_vvisit_counterТОЗИ МЕСЕЦ3454
mod_vvisit_counterВСИЧКО1632997
first
  
last
 
 
start
stop
Home NEWS
НОВИНИ
График за провеждане на поправителните изпити за учениците от 9-11клас
There are no translations available.

СУ „Христо Ботев“ гр.Кубрат

ЗАПОВЕД

  594/29.06.2018г

На основание чл. 259, ал.1 от ЗПУО, чл. 29г, ал. 1 и ал. 2 от Наредба № 3 от 15.04.2003 г. за системата за оценяване и чл. 28 от Наредба № 3 от 15.04.2003 г. за системата за оценяване, във връзка с § 2, ал. 2 от Преходните и заключителни разпоредби на Наредба № 11 от 01.09.2016 г. за оценяване на резултатите от обучението на учениците

Определям:

График за провеждане на поправителните изпити за учениците от VIII  – XI клас през  юлска сесия, уч. 2017/2018г., както следва:

 

Дата,  нач. час

Изпит по учебен предмет

04.07.2018 г.

9.00 ч.

Психология и логика

05.07.2018 г.

9.00ч

География и икономика

09.07.2018 г.

9.00 ч.

Български език и литература

10.07.2018 г.

9.00ч

Информатика

11.07.2018 г.

9.00ч

Химия и опазване на околната среда

                                                                           

Допускам до явяване на изпит:

 

1.      Илина Илиева Илиева – 10 б

2.      Миглена Стоянова Борисова 10 б

3.      Тезгюн Тезджанов Лютфиев 10 б

4.      Ахменур Бейзат Али 10 б

5.      Станчо Диянов Митев  9 б

6.      Александър Мирославов Георгиев 9б

7.      Алпер Нруфет Расим 

8.      Ревин Мустафов Исмаилов 9б

9. Гизем Милкова Велинова 8б 

                                                                                        Директор:

                                                                                                                                          Росица Христова

 
Списък на записаните в първи клас ученици и разпределение по паралелки за учебната 2018/2019 г.
There are no translations available.

 

Списък

 на записаните  в първи клас ученици и разпределение по паралелки

за учебната  2018/2019 г.

 

 I „А“  клас - Класен ръководител: Татяна Попова

1.      Атакан Салим Назми

2.      Джанай Исмаил Халил

3.      Дилек  Джунейтова  Джеватова

4.      Деря Денис Рафиева

5.      Джанер Берканов Ахмедов

6.      Дорук Селджан Веждет

7.      Емир Елмаз Санджактар

8.      Емир Севджанов  Ибраимов

9.      Енес Теодоров Найденов

10.  Ивияна Ивайлова Атанасова

11.  Мехмед Мехмед Мустафа

12.  Никол Георгиева Пенева

13.  Николас Севдалинов Романов

14.  Ния Найденова Йосифова

15.  Персиян Йорданов Митев

16.  Сонер Сюлейманов Селиманов

17.  Фатих Билял Местан

18.  Хелин Хюсеин Неджми

19.Тодор Добринов Иванов

I „Б“ клас - Класен ръководител: Нели Добрева

1.      Анна-Мария Пламенова Пеева

2.      Берк  Бейнуров Бейсимов

3.      Бурак Мехмед Пехливан

4.      Георги Даниелов Георгиев

5.      Джан Дженеров Джеватов

6.      Димана Миленова Христова

7.      Енвер Хасан Осман

8.      Енис Славков Селяйдинов

9.      Есмералда Бейханова Яшарова

10.  Ефе Айдън Рейхан

11.  Еюб Юсуфов Абтишев

12.  Корай Фикри Хабиб

13.  Мелани Дердиева Акифова

14.  Нурджан Ерханова  Джеватова

15.  Сали Несрин Сали

16.  Севинджан Вергин Сали

17.  Суна Самет  Исмаил

18.   Четин Ерджанов Селиманов

 
Касов отчет към 31.03.2018
There are no translations available.

касов отчет към 31.03.2018

 
БРАВО НИЯ!
There are no translations available.

БРАВО НИЯ!

Ния Павлинова Данаилова, ученичка в 7б клас на СУ "Христо Ботев" постигна най-високия резултат на НВО по БЕЛ в Разградска област. Отличното бе представянето й и на НВО по математика.

Поздравяваме я за успехите и й желаем весело лято и нови успехи!

 
СПИСЪК с разпределението на зрелостниците по изпитни сгради и зали, подали заявление за допускане до ДЗИ
There are no translations available.

 

 

СПИСЪК

с разпределението на зрелостниците по изпитни сгради и зали,

подали заявление за допускане до ДЗИ

В Средно училище   "Христо Ботев", ГР.КУБРАТ

 

 

Вх.№/Име

ДЗИ

Дата

Начало на изпита

Сграда

(име и адрес на училището)

Зала №

1707001: АЛЕКСАНДРА ГЕОРГИЕВА КОЙЧЕВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707002: БЕРК ТАМЕРОВ РЕМЗИЕВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707003: БИРДЖАН БЕЯСЕТИН ЯЛАМА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707004: БЕРКАНТ СЕЗГИН ИСМЕТ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Математика

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707005: ДЕСИСЛАВА СТЕФКОВА ГЕНОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707006: ДИМИТЪР ПАВЛОВ ГАНЧЕВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707007: ЗДРАВКО ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707008: ЗОРНИЦА НИКОЛАЕВА ДИМИТРОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707009: ИВАЙЛО НИКОЛАЕВ ПЕНКОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707010: ИВИАНА САВКОВА ХРИСТОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707011: ИРЕН ГЕОРГИЕВА РУСЕВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707012: КАРИНА КРАСИМИРОВА УЗУНОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707013: КРИСТИАНА ПЛАМЕНОВА ПЕТРОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

История и цивилизация

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707014: ЛИЯНА КРАСИМИРОВА ПЕТРОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707015: МАРИНА МИЛЕН ПЕТКОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707016: МАРИЯ ЦАНКОВА ГЕОРГИЕВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707017: МЕЛИСА СИНАНОВА НУРИДИНОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707018: НЕДИМ ЮКСЕЛОВ АХМЕДОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707019: ПАОЛИНА МЛАДЕНОВА ПАНАЙОТОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707020: ПОЛЯ НИКОЛАЕВА ХРИСТОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707021: СИЛВИ МИРОСЛАВОВА РАЙЧЕВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707022: ТАМЕР СЕЙХАНОВ ШЕЗАИРОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707023: ТЕОДОР СТОЯНОВ ЧЕРНИКОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Математика

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707024: ЦВЕТА ЦВЕТАЛИНОВА КОЦЕВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Математика

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707025: ЯШАР ХАСАНОВ ХАСАНОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Математика

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707026: ПЕТЪР МИЛЕНОВ ПЕТРОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Философски цикъл

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707027: КРИСТОФЪР МАРИЯНОВ ИВАНОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Философски цикъл

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707028: ИБРЯМ СЕЛМАН МЕХМЕД

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707029: ДАМЯНА АНГЕЛОВА ХРИСТОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707030: СТЕФАН ГЕОРГИЕВ МОСКОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707031: ДЕНИС БАХТИЯР ЗИКРЮ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707032: АДЕМ ХЮСЕИН КАРАМУСА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707033: СТЕФАН СТАНИМИРОВ ПЕТРОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707034: КАДРИЕ ШУКРИЕВА АДЕМОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Философски цикъл

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707035: ЕЛИС РЕДЖЕБ ШАБАН

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707036: ЮРКЮШ КАДРИЕВА ШАБАНОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707037: СЕДАТ САФЕТИН ИСМАИЛ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707038: СВЕТЛОМИР СВИЛЕНОВ КАЛЧЕВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707039: СТАНИСЛАВ ЙОРДАНОВ ИЛИЕВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Математика

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707040: АНЕЛ ХЮСЕИН ШЕН

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707041: ФАТМЕ АЛИ ХАСАН

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707042: НАРГИС РАФИ ХЮСЕИНОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

                                                                                  

 

 

ГР.КУБРАТ                                                    

                              

Дата: 08.05.2018 г.                                                   Директор: ______________________

                                                                                                                                              (подпис и печат)

 
« StartPrev12345678910NextEnd »

Page 6 of 41
farmakosha.com