Български (България)English (United Kingdom)

Visitors

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДНЕС921
mod_vvisit_counterВЧЕРА900
mod_vvisit_counterТАЗИ СЕДМИЦА3795
mod_vvisit_counterТОЗИ МЕСЕЦ17855
mod_vvisit_counterВСИЧКО1316753
first
  
last
 
 
start
stop
Home NEWS
НОВИНИ
ПОКАНА за мега-вкусен ден
There are no translations available.

Най-скъпи ученици, уважаеми родители и колеги учители,
младшите посланици на ЕП при СУ" Христо Ботев", съвместно с Клубовете по интереси - Английски език и Млади преводачи ви канят да отпразнуваме един мега-вкусен ден!
Каузата ни е изключително благородна!
Очакваме ви ❤

 
Списъци на учениците записани да първи клас за учебната 2019/2020 година
There are no translations available.

 

Списък на учениците от 1.А клас

Класен ръководител: Поликсена Енчева

Имена на ученик

1.

Алекс Александров Евгениев

2.

Александър Зарков Симеонов

3.

Аляра Шакир Ешреф

4.

Беркай Хюсеинов Севгинов

5.

Виктор Анатолиев Йорданов

6.

Габриела Диянова Тодорова

7.

Данаил Каменов Кирилов

8.

Джан Ивайлов Атанасов

9.

Йвайло Емилов Симеонов

10.

Кристиян Валентинов Върбанов

11.

Недрет Метин Мейсуд

12.

Нико Християнов Стефанов

13.

Орчун Рашидов Расимов

14.

Росен Калоянов Росенов

15.

Санем Хюсеинова Севгинова

16.

Синем Октай Ахмед

17.

Синем Синанова Селиманова

18.

Сонер Севгинов Йокселов

19.

Стефани Ивайлова Димитрова

20.

Хелин Сунаева Сабриева

21.

Чънар Илханов Шезадов

Списък на учениците от 1.Б клас

Класен ръководител: Величка Иванова

         Име Презиме Фамилия

1.

Айхан Сурай Юмер

2.

Белоцвета Цветомирова Сашкова

3.

Диян Йорданов Ангелов

4.

Ева Николаева Василева

5.

Едже Ергинова Реджебова

6.

Елена Десимирова Крумова

7.

Ема Николаева Василева

8.

Ивайла Мартинова  Иванова

9.

Изел Ерханова Раидинова

10.

Ипек Синан Махмуд

11.

Йоана Енчева Енчева

12.

Константин Десимиров Крумов

13.

Мелиса Сезнурова Джеватова

14.

Мерт Али Емин

15.

Мириян Калоянова Катеринова

16.

Рая Димитрова Илиева

17.

Санем Синан Халилова

18.

Симге Сейханова Билялова

19.

Симге Сунаева Ибрахимова

20.

Симона Владиславова Димитрова

21.

Сияна Ивайлова Терзиева

22.

Туан Тезджанов Лютфиев

23.

Тунч Тунджаев Тейфъков

 

Списък на учениците от 1.В клас

Класен ръководител: Бахтишен Османова

Име, презиме, фамилия

1

Азра Ахмед Мехмед

2

Бердан Неврат Бехчет

3

Бора Бюлент Рашидов

4

Бюшра Сюлейманова Мюджаибова

5

Гюрхан Бейнур Себайдин

6

Джесика Стефанова Денчева

7

Дуйгу Ибрахимова Исметова

8

Дуйгу Хасан Хасан

9

Естер Алиева Небиева

10

Ивайло Мирославов Павлов

11

Кайра Бейнур Хъкмет

12

Корай Бюлент Бедри

13

Мерве Бехчет Джелил

14

Мина Меджит Юмер

15

Моника Евгениева Димитрова

16

Николай Витанов Георгиев

17

Ниляй Айхан Али

18

Нина Стефкова Дечева

19

Сема Севгинова Хасанова

20

Суде Енисова Айрединова

21

Цветомир Цветомиров Джипов

22

Пламен Валентинов Събков

 
СПИСЪК с разпределението на зрелостниците по изпитни сгради и зали
There are no translations available.

 

 

СПИСЪК

с разпределението на зрелостниците по изпитни сгради и зали,

подали заявление за допускане до ДЗИ

В Средно училище   "Христо Ботев", ГР.КУБРАТ

 

 

Вх.№/Име

ДЗИ

Дата

Начало на изпита

Сграда

(име и адрес на училището)

Зала №

1707001: АЙЛИН АЛКИНОВА ЮСЕИНОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707002: АЛИСА НУРАЙ МОКАН

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707003: БУРЧИН ТУНДЖАЙ ШЕФКЪ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707004: ВИКТОРИЯ БОГОМИЛОВА МАРИНОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707005: ГАЛЕНА ДАНИЕЛ ЗДРАВКОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707006: ДАНИЦА ИВАНОВА ЙОРДАНОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

История и цивилизация

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707007: ДАНИЦА МИЛЕНОВА ИЛИЕВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707008: ЕМИНЕ СЕЙХАН РАМАДАН

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707009: ЕРАЙ ЕРСИНОВ РЕМЗИЕВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707010: ИЗЕЛ ТЕОДОРОВА АНТОНОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707011: ИПЕК БЮРХАН МЕХМЕД

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707012: ЙОРДАН ИВАЙЛОВ ЙОРДАНОВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

География и икономика

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707013: МАРТИН ТОДОРОВ ТОДОРОВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707014: МЕРЛИН ТАНЖУ АРИФ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

История и цивилизация

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707015: ПРЕСЛАВА ПАВЛИНОВА ГЕНОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707016: СВЕТОСЛАВ ДЯНКОВ АТАНАСОВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707017: СЕВИЛ СЕВГИНОВА АХМЕДОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707018: СЕЗЕР СЕЗГИН ИСМАИЛ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

География и икономика

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707019: СЕЛИН БЕЙХАНОВА СЕЛИМАНОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707020: СЕРКАН СИНАН САЛИ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707021: СЕЧИЛ СЕВГИНОВА АХМЕДОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707022: СОНЕР ИЛВЕРОВ ХАСАНОВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707023: ЦВЕТЕЛИНА ИВАЙЛОВА ЙОРДАНОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707024: АЙСУН ХАЛИЛОВА ИСМАИЛОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707025: ВИКТОРИЯ КИРИЛОВА ГАНЕВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

История и цивилизация

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707026: ВИКТОРИЯ ПЕТКОВА ПЕТКОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

История и цивилизация

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707027: ГИЗЕМ НУРХАНОВА ШУКРИЕВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

История и цивилизация

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707028: ГЮЛСЮМ АСАН ЯЛАМА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707029: ДЖАНСУ ЗИКРИ ФИКРЕТ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707030: ЕЛИФ МЕХМЕДОВА МЕХМЕДОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Физика и астрономия

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707031: ЕСЛИН ЕРАНОВА АХМЕДОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707032: ИСКРЕН НЕДЕЛЧЕВ МАТЕВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707033: ЛЮБОМИРА ЕВГЕНИЕВА ВЕЛИКОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

История и цивилизация

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707034: САЛИ СЕВГИН МЕХМЕД

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707035: СЕНЕМ РУШИД ХЮСЕИН

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707036: СЕРКАН СЕЛЯЙДИН СЕБАИТ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707037: СЕЧИЛ МАЗЛУМ НАЗМИ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707038: ТОЛГА ТУРХАНОВ ХЮСЕИНОВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707039: ХАСАН СЕРДАРОВ ЕРКЯНОВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707040: ХРИСТИНА РУМЕНОВА КОЛЕВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

История и цивилизация

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707041: ЦВЕТЕЛИН ЙОРДАНОВ ЙОРДАНОВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

История и цивилизация

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

                                                                                  

 

 
Отчет за касовото изпълнение на бюджета към 31.03.2019 г.
There are no translations available.

 
Отчет за касовото изпълнение на бюджета към 30.11.2018 г. - дейност 322
There are no translations available.

 
« StartPrev12345678910NextEnd »

Page 1 of 40