Български (България)English (United Kingdom)

ПОСЕТИТЕЛИ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДНЕС695
mod_vvisit_counterВЧЕРА822
mod_vvisit_counterТАЗИ СЕДМИЦА3014
mod_vvisit_counterТОЗИ МЕСЕЦ14621
mod_vvisit_counterВСИЧКО1389661
first
  
last
 
 
start
stop
Начало НОВИНИ
НОВИНИ
График за родителските срещи

График за родителските срещи


Клас Дата Начален час Стая Класен ръководител
12.09.2016 17.30 402 Н. Нанев
12.09.2016 17.30 406 М. Йорданова
20.09.2016 17,00 304 Петя Димитрова 
27.09.2016 17,15 303 Ив. Алексиева



Р. Димитрова
20.09.2016 17.30 305 Б. Димитрова
20.09.2016 17.30 403 К. Иванова
08.09.2016 17,00 315 Леман Хамдиева
27.09.2016 17,30 214 Б. Борисов
20.09.2016 17.00 302 Д. Дочева
27.09.2016 17,00 306 В. Петрова
08.09.2016 17,00 307 Р. Христова
10а 27.09.2016 17,00 109 Е. Димитрова
10б 27.09.2016 17,00 212 М.Радева
11а 27.09.2016 17,00 210 Л. Мишева
11б 27.09.2016 17,00 211 Д. Николова
12а 27.09.2016 17,00 108 Цв. Маринова
12б 27.09.2016 17,00 110 М. Христова





 
График за поправителни изпити

График за поправителни изпити   V-VIII клас

Септемврийска сесия, дневна форма на обучение

дата

Учебен предмет

Ученици, допуснати до изпита

клас

31.08.

Физика и астрономия

Станислава Димитрова Станчева

7 в

31.08.

БЕЛ- ЗИП

Тунджай Тезгюл Исмаилов

6 б

01.09.

Английски език

Тунджай Тезгюл Исмаилов

6 б

Айсун Семов Семов

7 а

Серен Недрет Шериф

7 б

01.09.

История и цивилизация-ЗП

Мерт Бехти Бекир

6 а

Хакан Рейхан Неджми

7 а

Дуйгу Синан Фикрет

7 в

02.09.

География и икономика- ЗП

Тунджай Тезгюл Исмаилов

6 б

Мерт Бехти Бекир

6 а

02.09.

Химия и ООС -ЗП

Хакан Рейхан Неджми

7 а

Толга Белгинов Абтулов

8 б

Александър Мирославов Георгиев

8 б

07.09.

БЕЛ-ЗП

Тунджай Тезгюл Исмаилов

6 б

Хакан Рейхан Неджми

7 а

Серен Недрет Шериф

7 б

Дуйгу Синан Фикрет

7 в

Толга Белгинов Абтулов

8 б

Шерлин Шермин Рюстем

8 б

08.09.

Математика-ЗП

Тунджай Тезгюл Исмаилов

6 б

Мерт Бехти Бекир

6 а

Николай Петков Петков

6 а

Хакан Рейхан Неджми

7 а

Айсун Семов Семов

7 а

Дуйгу Синан Фикрет

7 в

Ергин Ергинов Юсеинов

7 а

Беркай Айнур  Ниязи

7 а

Кадер Зия Мустафа

7 а

Серен Недрет Шериф

7 б

Бейджан Бейнуров Османов

7 б

Йорданка Радомирова Божилова

7 б

Станислава Димитрова Станчева

7 в

Толга Белгинов Абтулов

8 б

Шерлин Шермин Рюстем

8 б

Орхан Нехрин Хасан

8 б

09.09.

Математика-ЗИП

Тунджай Тезгюл Исмаилов

6 б

Мерт Бехти Бекир

6 а

Николай Петков Петков

6 а

 

 

 График за поправителни изпити   IX-XI клас

Септемврийска сесия, дневна форма на обучение

 

 

дата

Учебен предмет

Ученици, допуснати до изпита

клас

31.08.

Физика и астрономия

Гюлчин Хасанова Ахмедова

10 б

01.09.

История и цивилизация

Айсун Нуридинова Акифова

9 б

01.09.

География и икономика

Гюлчин Хасанова Ахмедова

10 б

02.09.

Химия и ООС

Айсун Нуридинова Акифова

9 б

Симона Илиева Иванова

9 б

Симон Валентинов Стефанов

9 б

Гюлчин Хасанова Ахмедова

10 б

07.09.

Биология-ЗП

Гюлчин Хасанова Ахмедова

10 б

07.09.

БЕЛ-ЗП

Айсун Нуридинова Акифова

9 б

08.09.

Математика -ЗП

Гюлчин Хасанова Ахмедова

10 б

09.09.

Английски език

Айсун Нуридинова Акифова

9 б

Гюлчин Хасанова Ахмедова

10 б

 
Работни места - месец август

 
Инициативи на фондация „Национален алианс за работа с доброволци” /НАРД/

СОУ „Христо Ботев“ – гр. Кубрат участва в две инициативи на

фондация Национален алианс за работа с доброволци” /НАРД/

 

Ø  Национален форум  „Доброволчеството – фактор за реализация“

София /22.06.- 23.06.2016г./

Ø  Национално обучение за младежки мултиплаери

Пловдив /01.07.- 03.07.2016г./

 Националният форум събра представители на различни сектори – бизнес, национални власти, НПО, образователни институции и др. Дискутирани бяха теми и практики, свързани с признание и валидиране на знания, трупани по неформален път,  доброволчеството и признаването му пред работодатели, усвояване на мерки и професионални умения през неформално учене и как те спомагат личностната и професиоанална реализация на младите хора в България.

В Националното обучение по проект на НАРД „Младежки мултиплаери за интеркултурен диалог“, финансиран от Фондация Ана Линд се включиха 70 млади хора от над 15 населени места, които в рамките на три дена, усвоиха знания и умения свързани с културното многообразие,  мултикултурна чувствителност, предразсъдъците и стереотипи, расизъм и дискриминция.

В края на обучението всички екипи разработиха  местни планове за реализиране на дейности за мултикултурен диалог, които ще се осъществят през месец септември на база изработена Национална карта на мултикултурните зони в България.

Проектът се реализира в партньорство с четири организации – Надежда Хасково, МИС Разлог, Център на НПО в Разград и Арабис.

Целта на проекта е повишаване познаването,  толерантността  и разбирането между отделните културни общности в  различните населени места на територията на България, включително бежанци чрез разнообразни  интеркултурни дейности,  осъществявани от  младежки мултиплаери, които работят на местно ниво.

               Участници от нашето училище бяха: Ралица Георгиева Йорданова - 8А клас, Калоян Пламенов Хараламбиев - 8А. клас,  ръководител Валентина Петрова. 

         

 
Поправигелна юнска сесия - 9-12 клас

СОУ „Христо Ботев“ гр.Кубрат

ГРАФИК И КОМИСИИ  ЗА ПОПРАВИТЕЛНИТЕ ИЗПИТИ

 IХ  - ХI клас, дневна форма на обучение през юнска  сесия  2016г

 Дата, начален час

Изпит по учебен предмет

Клас

Комисия по оценяването

04.07.2016г.

9.30 ч.

Биология и ЗО ЗП

10кл.

Майя Радева – председател

Елка Димитрова – член

 

05.07.2016г.

9.30ч.

Биология и ЗО ЗИП

10кл.

Майя Радева – председател

Елка Димитрова – член

 

06.07.2016г.

9.30ч.

Математика  ЗП

10кл.

Димо Митев – председател

Виждан Хюсеин – член

07.07.2016г.

9.30ч.

БЕЛ ЗП

9кл

10кл

11кл.

Марийка Христова – председател

Анка Василева - член

08.07.2016г.

9.30ч.

История и цивилизация - ЗП

9кл.

11кл.

Борислав Борисов – председател

Иванка Алексиева - член

Физика и астрономия

10кл.

Валентина Петрова – председател

Любка Мишева – член

11.07.2016г.

9.30ч

Химия и ОСС

9кл.

10 кл

Любка Мишева – председател

Елка Димитрова - член

12.07.2016г. 9.30ч

Английски език

9кл

10кл

Каролина Иванова – председател

Марина Йорданова – член

13.07.2016г.

9.30ч.

География и икономика

10кл

Дарина Николова – председател

Иванка Алексиева – член.

 

 

 

 

 
« НачалоПредишна12345678910СледващаКрай »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL