Български (България)English (United Kingdom)

ПОСЕТИТЕЛИ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДНЕС274
mod_vvisit_counterВЧЕРА564
mod_vvisit_counterТАЗИ СЕДМИЦА4819
mod_vvisit_counterТОЗИ МЕСЕЦ10876
mod_vvisit_counterВСИЧКО1200520

AcePolls

Колко часа на ден ползвате компютър и/или Интернет?

1-2 часа - 27.5%
3-4 часа - 39.2%
над 5 часа - 33.3%

Total votes: 204
The voting for this poll has ended on: 01 Мар 2012 - 11:03
first
  
last
 
 
start
stop
Начало НОВИНИ
НОВИНИ
СПИСЪК на учениците положили приемни изпити след завършен 7 клас

СПИСЪК

на учениците положили приемни изпити след завършен 7 клас

училище 1701601 СОУ Христо Ботев

 

 

 

№ по ред

входящ номер

трите имена

БЕЛ

МАТЕМАТИКА

НВО

приемен изпит

НВО

приемен изпит

с думи

с цифри

с думи

с цифри

с думи

с цифри

с думи

с цифри

1

1700336

АЙСУ АЙДЪН КАСИМ

Много добър

4.530

Много добър

4.929

Добър

4.469

Добър

4.036

2

1700337

АЙСУН СЕМОВ СЕМОВ

Среден

3.061

Среден

3.304

Слаб

2.000

Слаб

2.000

3

1700338

АЙЧА ВЕЛИЕВА ФИКРЕТОВА

Добър

3.979

Добър

4.339

Среден

3.245

Среден

3.357

4

1700339

АЛПЕР НУРФЕТ РАСИМ

Среден

3.000

Среден

3.143

Среден

3.000

Среден

3.036

5

1700341

БЕЙДЖАН БЕЙНУРОВ ОСМАНОВ

Среден

3.306

Среден

3.375

Слаб

2.000

Слаб

2.000

6

1700342

БЕРКАЙ АЙНУР НИЯЗИ

Среден

3.000

Добър

3.661

Слаб

2.000

Слаб

2.000

7

1700343

БОРИС БОРИСОВ ВЕСЕЛИНОВ

Добър

4.102

Добър

4.268

Слаб

2.000

Слаб

2.000

8

1700344

ГАБРИЕЛА ДИМИТРОВА НИКОЛОВА

Отличен

5.510

Отличен

5.607

Много добър

4.898

Добър

4.464

9

1700345

ГАЛИАНА ПЛАМЕНОВА НЕДЯЛКОВА

Добър

4.469

Много добър

4.661

Среден

3.367

Среден

3.214

10

1700346

ГЮРАЙ ГЮНАЕВ МЕХМЕДОВ

Добър

4.408

Много добър

4.750

Добър

3.979

Добър

3.893

11

1700347

ДАНАИЛ ПАВЛОВ ДИМИТРОВ

Много добър

4.775

Много добър

5.000

Много добър

5.388

Много добър

4.786

12

1700349

ДЖАНСЕЛИН ИЛХАН АХМЕДОВА

Добър

3.979

Добър

4.196

Среден

3.490

Среден

3.321

13

1700350

ДИАНА АНАТОЛИЕВА ДИМИТРОВА

Добър

4.469

Много добър

4.839

Добър

3.796

Добър

3.964

14

1700351

ДИМИТЪР ПАВЛОВ ПЕТРОВ

Добър

3.979

Добър

4.411

Добър

3.796

Добър

3.536

15

1700352

ДУЙГУ СИНАН ФИКРЕТ

Слаб

2.000

Среден

3.339

Слаб

2.000

Слаб

2.000

16

1700353

ЕМРЕ МУСТАФОВ ЮСЕИНОВ

Добър

3.612

Добър

3.857

Добър

4.163

Добър

4.107

17

1700354

ЕРАЙ ЕВГИНОВ БЕЙЗАТОВ

Много добър

4.592

Много добър

4.750

Добър

3.857

Добър

3.679

18

1700355

ЕРГИН ЕРГИНОВ ЮСЕИНОВ

Среден

3.000

Среден

3.196

Слаб

2.000

Слаб

2.000

19

1700356

ЕРСИН ЕРХАН ПЕХЛИВАН

Добър

4.469

Добър

4.429

Среден

3.490

Добър

3.536

20

1700357

ЕСРА ФИКРИ МУСТАФА

Добър

3.857

Добър

4.036

Слаб

2.000

Слаб

2.000

21

1700358

ИВА ДИМИТРОВА НИКОЛОВА

Много добър

4.898

Много добър

5.214

Добър

4.408

Добър

3.929

22

1700359

ИВАН ПЕТРОВ НИКОЛОВ

Много добър

5.143

Много добър

5.214

Много добър

5.143

Много добър

4.536

23

1700360

ИВИАНА ДЕНИСЛАВОВА ТОДОРОВА

Много добър

4.775

Много добър

5.125

Добър

3.918

Добър

3.964

24

1700361

ЙОРДАНКА РАДОМИРОВА БОЖИЛОВА

Среден

3.183

Добър

3.857

Слаб

2.000

Слаб

2.000

25

1700362

КАДЕР ЗИЯ МУСТАФА

Слаб

2.000

Среден

3.125

Слаб

2.000

Слаб

2.000

26

1700363

КАМЕН ТОДОРОВ ГЕОРГИЕВ

Добър

4.347

Добър

4.107

Слаб

2.000

Слаб

2.000

27

1700364

КОНСТАНТИН РУМЕНОВ ЙОРДАНОВ

Добър

4.286

Много добър

4.786

Добър

4.163

Добър

4.036

28

1700365

ЛЮБО ИВАЙЛОВ ЛЮБЧЕВ

Много добър

4.714

Много добър

5.018

Много добър

4.714

Добър

4.464

29

1700367

МЕЛИСА МАХМУДОВА ФИКРЕТОВА

Много добър

4.622

Много добър

4.929

Добър

4.041

Добър

3.643

30

1700368

МЕЛИХ МЕТИНОВ БЕДРИЕВ

Добър

3.612

Добър

4.036

Слаб

2.000

Слаб

2.000

31

1700369

МЕРДЖАН КЯМУРАН РЕМЗИ

Среден

3.183

Добър

3.750

Среден

3.245

Среден

3.286

32

1700370

МИНЕ ШЕНОЛОВА АКИФОВА

Много добър

4.714

Много добър

4.946

Среден

3.245

Среден

3.250

33

1700371

НИЯ СВЕТЛОЗАРОВА ИВАНОВА

Много добър

5.081

Много добър

5.268

Много добър

5.081

Много добър

4.714

34

1700372

ОНУР ОРХАН СОЛАК

Много добър

5.204

Много добър

5.268

Много добър

5.388

Много добър

5.000

35

1700373

ПАТРИК БОРИСОВ ВЕСЕЛИНОВ

Добър

3.551

Добър

3.839

Слаб

2.000

Слаб

2.000

36

1700374

ПОЛИНА ИВАЙЛОВА ПЕНЕВА

Много добър

4.530

Много добър

4.893

Среден

3.061

Среден

3.321

37

1700375

РЕВИН МУСТАФОВ ИСМАИЛОВ

Добър

3.673

Добър

3.964

Слаб

2.000

Слаб

2.000

38

1700376

РОСТИСЛАВ МАРИНОВ ЙОРДАНОВ

Добър

3.551

Добър

3.732

Среден

3.245

Среден

3.179

39

1700377

РУСЛАН ВЕНКОВ ВАСИЛЕВ

Слаб

2.000

Среден

3.143

Слаб

2.000

Слаб

2.000

40

1700378

СЕРЕН НЕДРЕТ ШЕРИФ

Слаб

2.000

Среден

3.393

Слаб

2.000

Слаб

2.000

41

1700379

СЕЧИЛ ЕРОЛОВА КАМБУРОВА

Много добър

4.837

Много добър

5.143

Среден

3.306

Среден

3.179

42

1700381

СТАНИСЛАВА ДИМИТРОВА СТАНЧЕВА

Добър

3.918

Добър

4.232

Слаб

2.000

Слаб

2.000

43

1700382

ТЕОДОР ТОШЕВ СЕРТОВ

Много добър

4.714

Много добър

5.000

Добър

3.857

Добър

3.714

44

1700383

ТИХОМИР ИВАЙЛОВ ЦВЕТКОВ

Добър

4.041

Добър

4.179

Слаб

2.000

Среден

3.036

45

1700384

ТОДОР ТОДОРОВ ГЕОРГИЕВ

Добър

4.102

Добър

4.286

Слаб

2.000

Слаб

2.000

46

1700385

ТОМА ИВОВ ТОДОРОВ

Добър

4.347

Много добър

4.536

Добър

3.612

Добър

3.536

47

1700386

ТРАЯНА ПАВЛИНОВА ДИМИТРОВА

Много добър

5.112

Много добър

5.286

Добър

4.102

Добър

3.821

48

1700387

ХАКАН РЕЙХАН НЕДЖМИ

Слаб

2.000

Слаб

2.000

Слаб

2.000

Слаб

2.000

49

1700388

ЧИЛЕР ШЕНГЮЛ АХМЕД

Слаб

2.000

Среден

3.446

Слаб

2.000

Слаб

2.000

50

1700389

ШЕНАЙ МУХАРЕМОВА ШАКИРОВА

Много добър

4.530

Много добър

4.786

Добър

3.918

Добър

3.571

 

 

 
Списък на учениците с резултати от НВО VII клас, 2016 година

Списък на учениците с резултати от Национално външно оценяване в VII клас, 2016 година

 
Списъци 1 клас за учебната 2016/2017 година

 1а клас _ Класен ръководител Добринка Илиева

 

Име, презиме фамилия

1.

Айше Зейнеп Йозгюр

2.

Арзу Танер Артин

3.

Баръш Серхан Лютви

4.

Берен Берха

5.

Бурчин Гюрсел Шефкет

6.

Венелин Атанасов Василев

7.

Деница Ценкова Стойчева

8.

Джанкер Юкселов Исмаилов

9.

Джейнур Юкселов Исмаилов

10.

Дилян Емилов Янков

11.

Енес Ерхан Пехливан

12.

Ерен Джейлянов Рейханов

13.

Есин Красимирова Шишева

14.

Йоанна Тодорова Мичева

15.

Кристиан Константинов Вихъров

16.

Мелиса Севгин Сали

17.

Милен Ангелов Матев

18.

Мустафа Венциславов

19.

Осман Арда Йозгюр

20.

Преслав Росенов Георгиев

21.

Селин Дениз Кемал

 

 1б клас _ Класен ръководител Цветомира Стоянова

 

Име, презиме, фамилия

1.

Адем Сезгин Ахмед

2.

Айше Озгур

3.

Антон Пламенов Петров

4.

Арда Сунай Юмер

5.

Арзу Метин Мейсуд

6.

Берин Бюлент Хъкмет

7.

Даная Александрова Драганова

8.

Даниел Димитров Дочев

9.

Дилек Ибрахимова Исметова

10.

Елай Левенова Севделинова

11.

Еля Ерханова

12.

Емре Илханов Адемов

13.

Емир Еминов Зекериев

14.

Емир Ефе

15.

Корай Хюсеин Карасюлейман

16.

Мелда Иса Ахмедова

17.

Осман Озгур

18.

Свилен Свиленов Стоянов

19.

Сезен Сунай Мехмед

20.

Хюсеин Арифов Исмаилов

21.

Селимджан Салим Селим

 

 

 

 

 

 1в клас _ класен ръководител Анастасия Михайлова

N

Име, презиме, фамилия

1.

Ажда Вейсал Ибрям

2.

Айджан Севджанов Ахмедов

3.

Айлян Айханова Шюкриева

4.

Алберт Сурай Фикрет

5.

Берен Бюлентов Адемов

6.

Виктория Станчева Дечева

7.

Гамзе Мюмюн Хасан

8.

Деяна Делянова Димитрова

9.

Джан Нехриман Ридван

10.

Джем Танер Мехмед

11.

Дилек Сюлейман Тюбе

12.

Еда Ерханова Салиева

13.

Емир Еминов Исмаилов

14.

Есма Ахмед Мустафа

15.

Емма Емилиянова Великова

16.

Изел Решад Сюлейман

17.

Майя Мустафа Паша

18.

Марина Маринова Георгиева

19.

Радослав Добромиров Радев

20.

Тома Павлинов Данаилов

21.

Христо Пламенов Петров

22.

Юзкан Сурай Юмер

 
Отглеждане на зеленчуци в нашето училище

Учениците от нашето училище напрактика прилагат знанията и уменията, които са придобили по Технологии в раздела "Растеневъдство". Грижите за растенията се полагат в оранжерията, която се намира в опитния участък в двора на училището. След засаждане, те завързват културите към стабилизиращи колчета, поливат. Следващата стъпка от отглеждането на културите е те редовна да се прекопават и да се поливат.

      

 
Дати за провеждане изпити НВО за учебната 2015/2016

За повече информация относно графика за провеждане на външно оценяване и примерни тестове посетете страницата на МОН


 
« НачалоПредишна12345678910СледващаКрай »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL