Български (България)English (United Kingdom)

ПОСЕТИТЕЛИ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДНЕС259
mod_vvisit_counterВЧЕРА564
mod_vvisit_counterТАЗИ СЕДМИЦА4804
mod_vvisit_counterТОЗИ МЕСЕЦ10861
mod_vvisit_counterВСИЧКО1200505

AcePolls

Колко часа на ден ползвате компютър и/или Интернет?

1-2 часа - 27.5%
3-4 часа - 39.2%
над 5 часа - 33.3%

Total votes: 204
The voting for this poll has ended on: 01 Мар 2012 - 11:03
first
  
last
 
 
start
stop
Начало НОВИНИ
НОВИНИ
СПИСЪК с разпределението на зрелостниците по изпитни сгради и зали, подали заявление за допускане до ДЗИ

 

 

СПИСЪК

с разпределението на зрелостниците по изпитни сгради и зали,

подали заявление за допускане до ДЗИ

В Средно училище   "Христо Ботев", ГР.КУБРАТ

 

 

Вх.№/Име

ДЗИ

Дата

Начало на изпита

Сграда

(име и адрес на училището)

Зала №

1707001: АЛЕКСАНДРА ГЕОРГИЕВА КОЙЧЕВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707002: БЕРК ТАМЕРОВ РЕМЗИЕВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707003: БИРДЖАН БЕЯСЕТИН ЯЛАМА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707004: БЕРКАНТ СЕЗГИН ИСМЕТ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Математика

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707005: ДЕСИСЛАВА СТЕФКОВА ГЕНОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707006: ДИМИТЪР ПАВЛОВ ГАНЧЕВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707007: ЗДРАВКО ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707008: ЗОРНИЦА НИКОЛАЕВА ДИМИТРОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707009: ИВАЙЛО НИКОЛАЕВ ПЕНКОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707010: ИВИАНА САВКОВА ХРИСТОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707011: ИРЕН ГЕОРГИЕВА РУСЕВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707012: КАРИНА КРАСИМИРОВА УЗУНОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707013: КРИСТИАНА ПЛАМЕНОВА ПЕТРОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

История и цивилизация

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707014: ЛИЯНА КРАСИМИРОВА ПЕТРОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707015: МАРИНА МИЛЕН ПЕТКОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707016: МАРИЯ ЦАНКОВА ГЕОРГИЕВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707017: МЕЛИСА СИНАНОВА НУРИДИНОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707018: НЕДИМ ЮКСЕЛОВ АХМЕДОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707019: ПАОЛИНА МЛАДЕНОВА ПАНАЙОТОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707020: ПОЛЯ НИКОЛАЕВА ХРИСТОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707021: СИЛВИ МИРОСЛАВОВА РАЙЧЕВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707022: ТАМЕР СЕЙХАНОВ ШЕЗАИРОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707023: ТЕОДОР СТОЯНОВ ЧЕРНИКОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Математика

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707024: ЦВЕТА ЦВЕТАЛИНОВА КОЦЕВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Математика

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707025: ЯШАР ХАСАНОВ ХАСАНОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Математика

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707026: ПЕТЪР МИЛЕНОВ ПЕТРОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Философски цикъл

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707027: КРИСТОФЪР МАРИЯНОВ ИВАНОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Философски цикъл

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707028: ИБРЯМ СЕЛМАН МЕХМЕД

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707029: ДАМЯНА АНГЕЛОВА ХРИСТОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707030: СТЕФАН ГЕОРГИЕВ МОСКОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707031: ДЕНИС БАХТИЯР ЗИКРЮ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707032: АДЕМ ХЮСЕИН КАРАМУСА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707033: СТЕФАН СТАНИМИРОВ ПЕТРОВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707034: КАДРИЕ ШУКРИЕВА АДЕМОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Философски цикъл

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707035: ЕЛИС РЕДЖЕБ ШАБАН

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707036: ЮРКЮШ КАДРИЕВА ШАБАНОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707037: СЕДАТ САФЕТИН ИСМАИЛ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707038: СВЕТЛОМИР СВИЛЕНОВ КАЛЧЕВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707039: СТАНИСЛАВ ЙОРДАНОВ ИЛИЕВ

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Математика

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707040: АНЕЛ ХЮСЕИН ШЕН

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Английски език

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707041: ФАТМЕ АЛИ ХАСАН

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707042: НАРГИС РАФИ ХЮСЕИНОВА

 

Български език и литература

21.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Биология и здравно образование

23.05.2018

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

                                                                                  

 

 

ГР.КУБРАТ                                                    

                              

Дата: 08.05.2018 г.                                                   Директор: ______________________

                                                                                                                                              (подпис и печат)

 
Състезание по БДП с учениците от 5 клас

 
Конкурс за детска рисунка

 
Бюджет 2018 на СУ "Христо Ботев"

Бюджет 2018 на СУ "Христо Ботев"

 
„Движим се за здраве“

„Движим се за здраве“

Мероприятия

-      Подготовка на стикери „Бъди активен“

-      Изпълнена FlashMOVE хореография

-      Народни танци

-      Екопоход  със забавни игри / като теглене на въже, бягане с чували, опъване на палатки /

 

Описание:   Около 200 ученици от Средно училище „Христо Ботев“ в Кубрат се включиха в Европейския ден на спорта в училище под надслов „Движим се за здраве“. Мероприятието стартира в 14,00  в двора на  училището с изпълнението на FlashMOVE хореография и народни танци. На участниците  бяха  раздадени стикери „Бъди активен“ и всички  взеха участие в екопоход по определен  горски маршрут от   4 километра. Малки и големи участваха в забавни игри, като теглене на въже, опъване на палатки и други. След приключване на похода  учениците направиха снимка с посланието  „Бъди активен и ти“.

 

 

 
« НачалоПредишна12345678910СледващаКрай »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL