Български (България)English (United Kingdom)

ПОСЕТИТЕЛИ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДНЕС528
mod_vvisit_counterВЧЕРА723
mod_vvisit_counterТАЗИ СЕДМИЦА2690
mod_vvisit_counterТОЗИ МЕСЕЦ10591
mod_vvisit_counterВСИЧКО1109779

AcePolls

Колко часа на ден ползвате компютър и/или Интернет?

1-2 часа - 27.5%
3-4 часа - 39.2%
над 5 часа - 33.3%

Total votes: 204
The voting for this poll has ended on: 01 Мар 2012 - 11:03
first
  
last
 
 
start
stop
Начало НОВИНИ
НОВИНИ
Анализ на годишните резултати 2017_2018

Анализ на годишните резултати 2017_2018

 
График за провеждане на поправителните изпити за учениците от 9-11клас

СУ „Христо Ботев“ гр.Кубрат

ЗАПОВЕД

  594/29.06.2018г

На основание чл. 259, ал.1 от ЗПУО, чл. 29г, ал. 1 и ал. 2 от Наредба № 3 от 15.04.2003 г. за системата за оценяване и чл. 28 от Наредба № 3 от 15.04.2003 г. за системата за оценяване, във връзка с § 2, ал. 2 от Преходните и заключителни разпоредби на Наредба № 11 от 01.09.2016 г. за оценяване на резултатите от обучението на учениците

Определям:

График за провеждане на поправителните изпити за учениците от VIII  – XI клас през  юлска сесия, уч. 2017/2018г., както следва:

 

Дата,  нач. час

Изпит по учебен предмет

04.07.2018 г.

9.00 ч.

Психология и логика

05.07.2018 г.

9.00ч

География и икономика

09.07.2018 г.

9.00 ч.

Български език и литература

10.07.2018 г.

9.00ч

Информатика

11.07.2018 г.

9.00ч

Химия и опазване на околната среда

                                                                           

Допускам до явяване на изпит:

 

1.      Илина Илиева Илиева – 10 б

2.      Миглена Стоянова Борисова 10 б

3.      Тезгюн Тезджанов Лютфиев 10 б

4.      Ахменур Бейзат Али 10 б

5.      Станчо Диянов Митев  9 б

6.      Александър Мирославов Георгиев 9б

7.      Алпер Нруфет Расим 

8.      Ревин Мустафов Исмаилов 9б

9. Гизем Милкова Велинова 8б 

                                                                                        Директор:

                                                                                                                                          Росица Христова

 
Списък на записаните в първи клас ученици и разпределение по паралелки за учебната 2018/2019 г.

 

Списък

 на записаните  в първи клас ученици и разпределение по паралелки

за учебната  2018/2019 г.

 

 I „А“  клас - Класен ръководител: Татяна Попова

1.      Атакан Салим Назми

2.      Джанай Исмаил Халил

3.      Дилек  Джунейтова  Джеватова

4.      Деря Денис Рафиева

5.      Джанер Берканов Ахмедов

6.      Дорук Селджан Веждет

7.      Емир Елмаз Санджактар

8.      Емир Севджанов  Ибраимов

9.      Енес Теодоров Найденов

10.  Ивияна Ивайлова Атанасова

11.  Мехмед Мехмед Мустафа

12.  Никол Георгиева Пенева

13.  Николас Севдалинов Романов

14.  Ния Найденова Йосифова

15.  Персиян Йорданов Митев

16.  Сонер Сюлейманов Селиманов

17.  Фатих Билял Местан

18.  Хелин Хюсеин Неджми

19.Тодор Добринов Иванов

I „Б“ клас - Класен ръководител: Нели Добрева

1.      Анна-Мария Пламенова Пеева

2.      Берк  Бейнуров Бейсимов

3.      Бурак Мехмед Пехливан

4.      Георги Даниелов Георгиев

5.      Джан Дженеров Джеватов

6.      Димана Миленова Христова

7.      Енвер Хасан Осман

8.      Енис Славков Селяйдинов

9.      Есмералда Бейханова Яшарова

10.  Ефе Айдън Рейхан

11.  Еюб Юсуфов Абтишев

12.  Корай Фикри Хабиб

13.  Мелани Дердиева Акифова

14.  Нурджан Ерханова  Джеватова

15.  Сали Несрин Сали

16.  Севинджан Вергин Сали

17.  Суна Самет  Исмаил

18.   Четин Ерджанов Селиманов

 
Касов отчет към 31.03.2018

касов отчет към 31.03.2018

 
БРАВО НИЯ!

БРАВО НИЯ!

Ния Павлинова Данаилова, ученичка в 7б клас на СУ "Христо Ботев" постигна най-високия резултат на НВО по БЕЛ в Разградска област. Отличното бе представянето й и на НВО по математика.

Поздравяваме я за успехите и й желаем весело лято и нови успехи!

 
« НачалоПредишна12345678910СледващаКрай »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL