Български (България)English (United Kingdom)

ПОСЕТИТЕЛИ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДНЕС101
mod_vvisit_counterВЧЕРА426
mod_vvisit_counterТАЗИ СЕДМИЦА527
mod_vvisit_counterТОЗИ МЕСЕЦ11607
mod_vvisit_counterВСИЧКО1337352
first
  
last
 
 
start
stop
Начало НОВИНИ
НОВИНИ
Какво да направите след като излязат резултатите от класирането след 7 клас?

Какво да направите след като излязат резултатите от класирането след 7 клас?

1. Учениците, класирани по ПЪРВО желание след първи етап на класиране, се записват в училището, в което са приети – в срок от 12.07.2019г. до 16.07.2019 г. вкл. В противен случай не запазват мястото си и то се обявява като свободно за II етап на класиране.

 

2. Учениците, които не са удовлетворени от класирането си на първи етап, следва да подадат в училището, в което са класирани, заявление за участие във втори етап на класирането в срок до 16.07.2019 г. вкл. Желанията не се пренареждат и кандидатът може да се класира на втория етап САМО на по-предно желание или на това което е приет на първо класиране. Ако няма възможности за по-предно класиране, кандидатът запазва мястото си от първия етап на класирането (след като е подал заявление за участие във втория етап на класиране).

НЕКЛАСИРАНИТЕ по нито едно желание на I етап на класиране ученици участват АВТОМАТИЧНО във II етап на класиране, като НЕ Е необходимо да подават заявление. Независимо от резултата от втория етап на класиране ученикът следва да се запише в училището, в което е класиран – в срок до 22.07.2018 г. вкл.

 

3. За неуспелите да се класират или неудовлетворени от втория етап на класирането и незаписали се ученици съществува възможност за участие в трети етап на класиране. Подаването на документи за участие в трети етап на класиране е в срок от 24.07.2019 г. до 25.07.2019 г. вкл. За целта следва да се подаде НОВО ЗАЯВЛЕНИЕ. В заявлението желанията се подреждат съобразно останалите свободни места в паралелките за този етап.

 

4. В трети етап на класирането участват учениците по т.3 както и тези, които не са кандидатствали до момента.

 

5. След обявяване на резултатите от третия етап на класиране следва записване на класираните ученици в срок- 31.07.2019 г. вкл.

 

6. Свободните места след трети етап на класиране се обявяват в срок до 01.08.2019 год.

 

7. Попълването на незаетите места в паралелките след трети етап на класиране се осъществява в съответните приемащи училища в срок до 10.09.2019 г. вкл. по определен от директорите ред.

 

Необходимата информация се получава от директорите на приемащите училища, където се извършват подаването на документи и класирането.

 
ПОКАНА за мега-вкусен ден

Най-скъпи ученици, уважаеми родители и колеги учители,
младшите посланици на ЕП при СУ" Христо Ботев", съвместно с Клубовете по интереси - Английски език и Млади преводачи ви канят да отпразнуваме един мега-вкусен ден!
Каузата ни е изключително благородна!
Очакваме ви ❤

 
Списъци на учениците записани да първи клас за учебната 2019/2020 година

 

Списък на учениците от 1.А клас

Класен ръководител: Поликсена Енчева

Имена на ученик

1.

Алекс Александров Евгениев

2.

Александър Зарков Симеонов

3.

Аляра Шакир Ешреф

4.

Беркай Хюсеинов Севгинов

5.

Виктор Анатолиев Йорданов

6.

Габриела Диянова Тодорова

7.

Данаил Каменов Кирилов

8.

Джан Ивайлов Атанасов

9.

Йвайло Емилов Симеонов

10.

Кристиян Валентинов Върбанов

11.

Недрет Метин Мейсуд

12.

Нико Християнов Стефанов

13.

Орчун Рашидов Расимов

14.

Росен Калоянов Росенов

15.

Санем Хюсеинова Севгинова

16.

Синем Октай Ахмед

17.

Синем Синанова Селиманова

18.

Сонер Севгинов Йокселов

19.

Стефани Ивайлова Димитрова

20.

Хелин Сунаева Сабриева

21.

Чънар Илханов Шезадов

Списък на учениците от 1.Б клас

Класен ръководител: Величка Иванова

         Име Презиме Фамилия

1.

Айхан Сурай Юмер

2.

Белоцвета Цветомирова Сашкова

3.

Диян Йорданов Ангелов

4.

Ева Николаева Василева

5.

Едже Ергинова Реджебова

6.

Елена Десимирова Крумова

7.

Ема Николаева Василева

8.

Ивайла Мартинова  Иванова

9.

Изел Ерханова Раидинова

10.

Ипек Синан Махмуд

11.

Йоана Енчева Енчева

12.

Константин Десимиров Крумов

13.

Мелиса Сезнурова Джеватова

14.

Мерт Али Емин

15.

Мириян Калоянова Катеринова

16.

Рая Димитрова Илиева

17.

Санем Синан Халилова

18.

Симге Сейханова Билялова

19.

Симге Сунаева Ибрахимова

20.

Симона Владиславова Димитрова

21.

Сияна Ивайлова Терзиева

22.

Туан Тезджанов Лютфиев

23.

Тунч Тунджаев Тейфъков

 

Списък на учениците от 1.В клас

Класен ръководител: Бахтишен Османова

Име, презиме, фамилия

1

Азра Ахмед Мехмед

2

Бердан Неврат Бехчет

3

Бора Бюлент Рашидов

4

Бюшра Сюлейманова Мюджаибова

5

Гюрхан Бейнур Себайдин

6

Джесика Стефанова Денчева

7

Дуйгу Ибрахимова Исметова

8

Дуйгу Хасан Хасан

9

Естер Алиева Небиева

10

Ивайло Мирославов Павлов

11

Кайра Бейнур Хъкмет

12

Корай Бюлент Бедри

13

Мерве Бехчет Джелил

14

Мина Меджит Юмер

15

Моника Евгениева Димитрова

16

Николай Витанов Георгиев

17

Ниляй Айхан Али

18

Нина Стефкова Дечева

19

Сема Севгинова Хасанова

20

Суде Енисова Айрединова

21

Цветомир Цветомиров Джипов

22

Пламен Валентинов Събков

 
СПИСЪК с разпределението на зрелостниците по изпитни сгради и зали

 

 

СПИСЪК

с разпределението на зрелостниците по изпитни сгради и зали,

подали заявление за допускане до ДЗИ

В Средно училище   "Христо Ботев", ГР.КУБРАТ

 

 

Вх.№/Име

ДЗИ

Дата

Начало на изпита

Сграда

(име и адрес на училището)

Зала №

1707001: АЙЛИН АЛКИНОВА ЮСЕИНОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707002: АЛИСА НУРАЙ МОКАН

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707003: БУРЧИН ТУНДЖАЙ ШЕФКЪ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707004: ВИКТОРИЯ БОГОМИЛОВА МАРИНОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707005: ГАЛЕНА ДАНИЕЛ ЗДРАВКОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707006: ДАНИЦА ИВАНОВА ЙОРДАНОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

История и цивилизация

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707007: ДАНИЦА МИЛЕНОВА ИЛИЕВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707008: ЕМИНЕ СЕЙХАН РАМАДАН

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707009: ЕРАЙ ЕРСИНОВ РЕМЗИЕВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707010: ИЗЕЛ ТЕОДОРОВА АНТОНОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707011: ИПЕК БЮРХАН МЕХМЕД

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707012: ЙОРДАН ИВАЙЛОВ ЙОРДАНОВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

География и икономика

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707013: МАРТИН ТОДОРОВ ТОДОРОВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707014: МЕРЛИН ТАНЖУ АРИФ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

История и цивилизация

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707015: ПРЕСЛАВА ПАВЛИНОВА ГЕНОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707016: СВЕТОСЛАВ ДЯНКОВ АТАНАСОВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707017: СЕВИЛ СЕВГИНОВА АХМЕДОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707018: СЕЗЕР СЕЗГИН ИСМАИЛ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

География и икономика

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707019: СЕЛИН БЕЙХАНОВА СЕЛИМАНОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707020: СЕРКАН СИНАН САЛИ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707021: СЕЧИЛ СЕВГИНОВА АХМЕДОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707022: СОНЕР ИЛВЕРОВ ХАСАНОВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707023: ЦВЕТЕЛИНА ИВАЙЛОВА ЙОРДАНОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707024: АЙСУН ХАЛИЛОВА ИСМАИЛОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707025: ВИКТОРИЯ КИРИЛОВА ГАНЕВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

История и цивилизация

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707026: ВИКТОРИЯ ПЕТКОВА ПЕТКОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

История и цивилизация

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707027: ГИЗЕМ НУРХАНОВА ШУКРИЕВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

История и цивилизация

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707028: ГЮЛСЮМ АСАН ЯЛАМА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707029: ДЖАНСУ ЗИКРИ ФИКРЕТ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707030: ЕЛИФ МЕХМЕДОВА МЕХМЕДОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Физика и астрономия

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707031: ЕСЛИН ЕРАНОВА АХМЕДОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707032: ИСКРЕН НЕДЕЛЧЕВ МАТЕВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707033: ЛЮБОМИРА ЕВГЕНИЕВА ВЕЛИКОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

История и цивилизация

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707034: САЛИ СЕВГИН МЕХМЕД

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707035: СЕНЕМ РУШИД ХЮСЕИН

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707036: СЕРКАН СЕЛЯЙДИН СЕБАИТ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707037: СЕЧИЛ МАЗЛУМ НАЗМИ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707038: ТОЛГА ТУРХАНОВ ХЮСЕИНОВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707039: ХАСАН СЕРДАРОВ ЕРКЯНОВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707040: ХРИСТИНА РУМЕНОВА КОЛЕВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

История и цивилизация

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707041: ЦВЕТЕЛИН ЙОРДАНОВ ЙОРДАНОВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

История и цивилизация

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

                                                                                  

 

 
Отчет за касовото изпълнение на бюджета към 31.03.2019 г.

 
« НачалоПредишна12345678910СледващаКрай »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL