Български (България)English (United Kingdom)

Visitors

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДНЕС4848
mod_vvisit_counterВЧЕРА6675
mod_vvisit_counterТАЗИ СЕДМИЦА41353
mod_vvisit_counterТОЗИ МЕСЕЦ67747
mod_vvisit_counterВСИЧКО3263277
first
  
last
 
 
start
stop
Home ПЛАН-ПРИЕМ, ДЗИ, НВО Списък на класираните ученици за първи клас за учебната 2024-2025 година
Списък на класираните ученици за първи клас за учебната 2024-2025 година
Written by Administrator   
Saturday, 01 June 2024 20:43
There are no translations available.

Списък на класираните ученици за първи клас за учебната 2024-2025 година

Име, презиме и фамилия на детето

Точки

1

Александър Кирилов Ненков

845

2

София Кирилова Ненкова

830

3

Станимир Надеждов Маринов

830

4

Ирем Велиева Пехливанова

815

5

Леа Алиева Небиева

815

6

Мая Найденова Йосифова

815

7

Озан Ертанов Рейханов

815

8

Сесилия Ремзи Рейхан

815

9

Тихомир Енев Василев

815

10

Виктор Станимиров Христов

800

11

Габриела Емилиянова Манушкова

800

12

Гизем Гюнай Халибрям

800

13

Джан Синан Айдън

800

14

Елчин Едисова Рухиева

800

15

Елчин Ерол Джелил

800

16

Илкай Алкин Илхан

800

17

Калина Даниелова Илиева

800

18

Кузей Орхан Осмен

800

19

Лявин Левенова Расимова

800

20

Мартин Мартинов Обрешков

800

21

Мейра Сали Мехмед

800

22

Мелек Шукру Махмуд

800

23

Мелина Александрова Веселинова

800

24

Мерт Денис Рейхан

800

25

Мерт Мерханов Гюрсесов

800

26

Никол Анелиева Николова

800

27

Озан Салиев Шевкедов

800

28

Пламен Стефанов Петров

800

29

Самуил Миленов Митев

800

30

Симеон Чавдаров Маринов

800

31

Симона Ивайлова Драганова

800

32

Сияна Йорданова Йорданова

800

33

Танем Тамер Хъкмет

800

34

Арас Ерджан Фикрет

600

35

Алина Вейсал Ибрям

415

36

Йована Ивайлова Атанасова

230

37

Аслъ Рейхан Хайри

215

38

Дерия Мехмед Сали

215

39

Джулия Стефанова Денчева

215

40

Емир Мехмед Махмуд

215

41

Баран Расим Бейхан

200

42

Еля Осман Юзеир

200

43

Емир Михаилов Руменов

200

44

Мелтем Ергинова Сергинова

200

45

Селин Исмаил Кемал

200

46

Симай Бейнурова Бейтулова

200

 

 

Записване на класираните ученици - от 3 юни до 9 юни 2024 г.

 

Last Updated on Saturday, 01 June 2024 20:56
 
farmakosha.com