Български (България)English (United Kingdom)

ПОСЕТИТЕЛИ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДНЕС867
mod_vvisit_counterВЧЕРА900
mod_vvisit_counterТАЗИ СЕДМИЦА3741
mod_vvisit_counterТОЗИ МЕСЕЦ17801
mod_vvisit_counterВСИЧКО1316699
first
  
last
 
 
start
stop
Начало НОВИНИ СПИСЪК с разпределението на зрелостниците по изпитни сгради и зали
СПИСЪК с разпределението на зрелостниците по изпитни сгради и зали

 

 

СПИСЪК

с разпределението на зрелостниците по изпитни сгради и зали,

подали заявление за допускане до ДЗИ

В Средно училище   "Христо Ботев", ГР.КУБРАТ

 

 

Вх.№/Име

ДЗИ

Дата

Начало на изпита

Сграда

(име и адрес на училището)

Зала №

1707001: АЙЛИН АЛКИНОВА ЮСЕИНОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707002: АЛИСА НУРАЙ МОКАН

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707003: БУРЧИН ТУНДЖАЙ ШЕФКЪ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707004: ВИКТОРИЯ БОГОМИЛОВА МАРИНОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707005: ГАЛЕНА ДАНИЕЛ ЗДРАВКОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707006: ДАНИЦА ИВАНОВА ЙОРДАНОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

История и цивилизация

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707007: ДАНИЦА МИЛЕНОВА ИЛИЕВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707008: ЕМИНЕ СЕЙХАН РАМАДАН

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707009: ЕРАЙ ЕРСИНОВ РЕМЗИЕВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707010: ИЗЕЛ ТЕОДОРОВА АНТОНОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707011: ИПЕК БЮРХАН МЕХМЕД

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707012: ЙОРДАН ИВАЙЛОВ ЙОРДАНОВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

География и икономика

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707013: МАРТИН ТОДОРОВ ТОДОРОВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707014: МЕРЛИН ТАНЖУ АРИФ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

История и цивилизация

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707015: ПРЕСЛАВА ПАВЛИНОВА ГЕНОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707016: СВЕТОСЛАВ ДЯНКОВ АТАНАСОВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707017: СЕВИЛ СЕВГИНОВА АХМЕДОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707018: СЕЗЕР СЕЗГИН ИСМАИЛ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

География и икономика

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707019: СЕЛИН БЕЙХАНОВА СЕЛИМАНОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707020: СЕРКАН СИНАН САЛИ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707021: СЕЧИЛ СЕВГИНОВА АХМЕДОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707022: СОНЕР ИЛВЕРОВ ХАСАНОВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707023: ЦВЕТЕЛИНА ИВАЙЛОВА ЙОРДАНОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

1707024: АЙСУН ХАЛИЛОВА ИСМАИЛОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707025: ВИКТОРИЯ КИРИЛОВА ГАНЕВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

История и цивилизация

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707026: ВИКТОРИЯ ПЕТКОВА ПЕТКОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

История и цивилизация

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707027: ГИЗЕМ НУРХАНОВА ШУКРИЕВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

История и цивилизация

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707028: ГЮЛСЮМ АСАН ЯЛАМА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707029: ДЖАНСУ ЗИКРИ ФИКРЕТ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707030: ЕЛИФ МЕХМЕДОВА МЕХМЕДОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Физика и астрономия

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

1707031: ЕСЛИН ЕРАНОВА АХМЕДОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707032: ИСКРЕН НЕДЕЛЧЕВ МАТЕВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707033: ЛЮБОМИРА ЕВГЕНИЕВА ВЕЛИКОВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

 

История и цивилизация

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707034: САЛИ СЕВГИН МЕХМЕД

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707035: СЕНЕМ РУШИД ХЮСЕИН

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707036: СЕРКАН СЕЛЯЙДИН СЕБАИТ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707037: СЕЧИЛ МАЗЛУМ НАЗМИ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707038: ТОЛГА ТУРХАНОВ ХЮСЕИНОВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

4

 

Английски език

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

1707039: ХАСАН СЕРДАРОВ ЕРКЯНОВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

 

Биология и здравно образование

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

3

1707040: ХРИСТИНА РУМЕНОВА КОЛЕВА

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

2

 

История и цивилизация

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1

1707041: ЦВЕТЕЛИН ЙОРДАНОВ ЙОРДАНОВ

 

Български език и литература

21.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

5

 

История и цивилизация

23.05.2019

08:00

ПГ

ГР.КУБРАТ, ул."Цар Иван Асен ІІ"№13

1