Български (България)English (United Kingdom)

ПОСЕТИТЕЛИ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДНЕС538
mod_vvisit_counterВЧЕРА723
mod_vvisit_counterТАЗИ СЕДМИЦА2700
mod_vvisit_counterТОЗИ МЕСЕЦ10601
mod_vvisit_counterВСИЧКО1109789

AcePolls

Колко часа на ден ползвате компютър и/или Интернет?

1-2 часа - 27.5%
3-4 часа - 39.2%
над 5 часа - 33.3%

Total votes: 204
The voting for this poll has ended on: 01 Мар 2012 - 11:03
first
  
last
 
 
start
stop
Начало НОВИНИ Списък на записаните в първи клас ученици и разпределение по паралелки за учебната 2018/2019 г.
Списък на записаните в първи клас ученици и разпределение по паралелки за учебната 2018/2019 г.

 

Списък

 на записаните  в първи клас ученици и разпределение по паралелки

за учебната  2018/2019 г.

 

 I „А“  клас - Класен ръководител: Татяна Попова

1.      Атакан Салим Назми

2.      Джанай Исмаил Халил

3.      Дилек  Джунейтова  Джеватова

4.      Деря Денис Рафиева

5.      Джанер Берканов Ахмедов

6.      Дорук Селджан Веждет

7.      Емир Елмаз Санджактар

8.      Емир Севджанов  Ибраимов

9.      Енес Теодоров Найденов

10.  Ивияна Ивайлова Атанасова

11.  Мехмед Мехмед Мустафа

12.  Никол Георгиева Пенева

13.  Николас Севдалинов Романов

14.  Ния Найденова Йосифова

15.  Персиян Йорданов Митев

16.  Сонер Сюлейманов Селиманов

17.  Фатих Билял Местан

18.  Хелин Хюсеин Неджми

19.Тодор Добринов Иванов

I „Б“ клас - Класен ръководител: Нели Добрева

1.      Анна-Мария Пламенова Пеева

2.      Берк  Бейнуров Бейсимов

3.      Бурак Мехмед Пехливан

4.      Георги Даниелов Георгиев

5.      Джан Дженеров Джеватов

6.      Димана Миленова Христова

7.      Енвер Хасан Осман

8.      Енис Славков Селяйдинов

9.      Есмералда Бейханова Яшарова

10.  Ефе Айдън Рейхан

11.  Еюб Юсуфов Абтишев

12.  Корай Фикри Хабиб

13.  Мелани Дердиева Акифова

14.  Нурджан Ерханова  Джеватова

15.  Сали Несрин Сали

16.  Севинджан Вергин Сали

17.  Суна Самет  Исмаил

18.   Четин Ерджанов Селиманов