Български (България)English (United Kingdom)

ПОСЕТИТЕЛИ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДНЕС538
mod_vvisit_counterВЧЕРА599
mod_vvisit_counterТАЗИ СЕДМИЦА1137
mod_vvisit_counterТОЗИ МЕСЕЦ20483
mod_vvisit_counterВСИЧКО1503476
first
  
last
 
 
start
stop
Начало НОВИНИ Поправителни изпити - юнска сесия 5-8 клас
Поправителни изпити - юнска сесия 5-8 клас

Учениците от с. Задруга и с. Точилари ще бъдат извозвани с училищния автобус с час на тръгване 7,00 часа и връщани 11,30 часа всеки ден от 16 юни до 27 юни.

 

Ученици на поправителни изпити - юнска сесия 2016г.

5. - 8. клас

 

Име, презиме, фамилия

клас

 

учебни предмети/дата за изпит

 

20.юни

21.юни

22.юни

23.юни

24.юни

27.юни

28.юни

Берке Беркант Ахмед

5 б

 

 

Математика ЗИП

 

 

 

 

Мехмед Йълмаз Кяшиф

5 б

 

 

Математика ЗИП

 

 

 

 

Мерт Бехти Бекир

6 а

 

Математика ЗП

Математика ЗИП

География и икономика

 

История и цивилизация

 

Николай Петков Петков

6 а

 

Математика ЗП

Математика ЗИП

 

 

 

 

Тунджай Тезгюл Исмаилов

6 б

БЕЛ ЗП

Математика ЗП

Математика ЗИП

География и икономика

Човекът и природата

БЕЛ ЗИП

английски език

Айсун Семов Семов

7 а

 

Математика ЗП

 

География и икономика

 

 

английски език

Айча Велиева Фикретова

7 а

 

 

 

 

биология и здравно образование

 

 

Ергин Ергинов Юсеинов

7 а

 

Математика ЗП

 

 

биология и здравно образование

 

 

Беркай Айнур Ниязи

7 а

 

Математика ЗП

 

 

биология и здравно образование

 

 

Кадер Зия Мустафа

7 а

 

Математика ЗП

 

 

 

 

 

Ревин Мустафов Исмаилов

7 а

 

Математика ЗП

 

 

биология и здравно образование

 

 

Хакан Рейхан Неджми

7 а

БЕЛ ЗП

Математика ЗП

химия

География и икономика

биология и здравно образование

История и цивилизация

 

Серен Недред Шериф

7 б

БЕЛ ЗП

Математика ЗП

 

 

 

 

английски език

Бейджан Бейнуров Османов

7 б

 

Математика ЗП

 

 

 

 

 

Йорданка Радомирова Божилова

7 б

 

Математика ЗП

 

 

 

 

 

Дуйгу Синан Фикрет

7 в

БЕЛ ЗП

Математика ЗП

 

 

биология и здравно образование

История и цивилизация

 

Станислава Димитрова Станчева

7 в

 

Математика ЗП

 

 

 

физика

 

Александър Мирославов Георгиев

8 б

 

 

химия

 

 

 

 

Джан Кенанов Хюсеинов

8 б

 

 

химия

 

 

 

 

Ерен Ирфанов Мехмедов

8 б

 

 

химия

 

 

 

 

Орхан Нехрин Хасан

8 б

 

математика ЗП

 

 

 

 

 

Селин Ахтерова Селманова

8 б

БЕЛ ЗП

 

химия

 

биология и здравно образование

 

 

Синем Бюнаминова Селманова

8 б

 

 

химия

 

 

 

 

Тезгюн Тензджанов Лютфиев

8 б

 

 

химия

 

 

 

 

Толга Белгинов Абтулов

8 б

БЕЛ ЗП

Математика ЗП

химия

география

 

 

 

Шерлин Шермин Рюстем

8 б

БЕЛ ЗП

Математика ЗП

химия

география