Български (България)English (United Kingdom)

ПОСЕТИТЕЛИ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДНЕС30
mod_vvisit_counterВЧЕРА349
mod_vvisit_counterТАЗИ СЕДМИЦА379
mod_vvisit_counterТОЗИ МЕСЕЦ6701
mod_vvisit_counterВСИЧКО574639
first
  
last
 
 
start
stop
Начало УЧЕБНИЦИ СПИСЪК НА ИЗБРАНИТЕ УЧЕБНИЦИ ЗА 2014/ 2015г.
СПИСЪК НА ИЗБРАНИТЕ УЧЕБНИЦИ ЗА 2014/ 2015г.
Написано от Administrator   
Понеделник, 01 Септември 2014 00:00

СПИСЪК НА ИЗБРАНИТЕ УЧЕБНИЦИ 1-12 КЛАС ЗА 2014/ 2015 г.

 

 

ПРЕДМЕТ                                            АВТОР                                       ИЗДАТЕЛСТВО

ПЪРВИ КЛАС

1. ЧИТАНКА                                   А.ЖЕКОВА                                     Д.УБЕНОВА

2. БУКВАР                                       Н.ОГНЯНОВА                                Д.УБЕНОВА

3. МАТЕМАТИКА                          М. БОГДАНОВА                            БУЛВЕСТ 2000

4. РОДЕН КРАЙ                             Л. НАЙДЕНОВА                             ПРОСВЕТА

5. МУЗИКА                                      Г. ГАЙТАНДЖИЕВ                       БУЛВЕСТ 2000

6. ИЗОБР. ИЗКУСТВО                   Р. РАЙЧЕВ                                       АНУБИС

7. ДБТ                                                М. ГЕНЧЕВА                                    БУЛВЕСТ 2000

 

ВТОРИ КЛАС

1. БЪЛГ.ЕЗИК                           Т. БОРИСОВА                                       БУЛВЕСТ 2000

2. ЧИТАНКА                             Т. БОРИСОВА                                      БУЛВЕСТ 2000

3. АНГЛИЙСКИ                        Е. КОЛЕВА                                           ПРОСВЕТА

4. МАТЕМАТИКА                    Г. БОГДАНОВА                                   БУЛВЕСТ 2000

5. ОКОЛЕН СВЯТ                     Е. ВАСИЛЕВА                                     ПРОСВЕТА

6. МУЗИКА                                Г. КАЛОФЕРОВА                                ПРОСВЕТА

7. ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗ-ВО   Д. ДИМИТРОВ                                    ПРОСВЕТА

8. Д Б Т                                        Т. НИКОЛОВА                                    БИТ И ТЕХНИКА

 

ТРЕТИ КЛАС

1. БЪЛГ. ЕЗИК                          Т.БОРИСОВА                                       БУЛВЕСТ 2000

2. ЧИТАНКА                            Т.БОРИСОВА                                        БУЛВЕСТ 2000

3. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК                  ЕМ. КОЛЕВА                                 ПРОСВЕТА

4. МАТЕМАТИКА                          М.БОГДАНОВА                            БУЛВЕСТ 2000

5. ЧОВЕКЪТ  И ОБЩЕСТВО       Р. ПЕНИН                                       БУЛВЕСТ 2000

6. ЧОВЕКЪТ  И ПРИРОДА           М. МАКСИМОВ                             БУЛВЕСТ 2000

7. МУЗИКА                                      Г. КАЛОФЕРОВА                          ПРОСВЕТА

8. ИЗОБР. ИЗКУСТВО                   Д. ДИМИТРОВ                               ПРОСВЕТА

9. Д Б Т                                              Т. НИКОЛОВА                               БИТ И ТЕХНИКА

 

ЧЕТВЪРТИ КЛАС

1. БЪЛГ. ЕЗИК                                 Т. БОРИСОВА                                 БУЛВЕСТ 2000

2. ЧИТАНКА                                   Т. БОРИСОВА                                 БУЛВЕСТ 2000

3. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК                  Е.КОЛЕВА                                       ПРОСВЕТА

4. МАТЕМАТИКА                          М. БОГДАНОВА                            БУЛВЕСТ 2000

5. ЧОВЕКЪТ  И ПРИРОДА           М. МАКСИМОВ                             БУЛВЕСТ 2000

6. ЧОВЕКЪТ  И ОБЩЕСТВО        Р. ПЕНИН                                         БУЛВЕСТ 2000

7. МУЗИКА                                      Г. ГАЙТАНДЖИЕВ                        БУЛВЕСТ 2000

8. Д Б Т                                              Т. НИКОЛОВА                               БИТ И ТЕХНИКА

9. ИЗОБР. ИЗКУСТВО                   Д. НЕМЦОВ                                    БУЛВЕСТ 2000

 

 ПЕТИ КЛАС

1. БЪЛГ. ЕЗИК                        К. ДИМЧЕВ                                              БУЛВЕСТ 2000

2. ЛИТЕРАТУРА                   М. ГЕРДЖИКОВА                                   БУЛВЕСТ 2000

3. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК         Д. ПЕТКОВА                                             ПРОСВЕТА

4. МАТЕМАТИКА                С. ЛОЗАНОВ                                             АНУБИС

5. ИСТОРИЯ                                    Р. ГАВРИЛОВА                                 ПРОСВЕТА

6. ГЕОГРАФИЯ                               Р.ПЕНИН                                            БУЛВЕСТ 2000

7. ЧОВЕКЪТ И ПРИРОДА            М. МАКСИМОВ                                БУЛВЕСТ 2000

8. МУЗИКА                                      В. СОТИРОВА                                   ПРОСВЕТА

9. ИЗОБР. ИЗКУСТВО                   М. МОЙНОВА                                   АЗБУКИ

10. Д Т И                                           Т. НИКОЛОВА                                 БИТ И ТЕХНИКА

 

ШЕСТИ КЛАС

1. БЪЛГ. ЕЗИК                                 К.  ДИМЧЕВ                                          БУЛВЕСТ 2000

2. ЛИТЕРАТУРА                             К. ПРОТОХРИСТОВА                         АНУБИС

3. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК                  В. ЕВЪНС                                EXPRESS PUBLISHING

    WINNERS                                                                           

4. МАТЕМАТИКА                          С. ЛОЗАНОВ                                         АНУБИС

5. ИСТОРИЯ                                    Р. ГАВРИЛОВА                                    ПРОСВЕТА

6. ГЕОГРАФИЯ                               Р.ПЕНИН                                               БУЛВЕСТ 2000

7. ЧОВЕКЪТ И ПРИРОДАТА       М.МАКСИМОВ                                    БУЛВЕСТ 2000

8. МУЗИКА                                      В.СОТИРОВА                                       ПРОСВЕТА

9. ИЗОБР. ИЗКУСТВО                               М. МОЙНОВА                                     АЗБУКИ

 10. Д  Т  И                                        Т. НИКОЛОВА                                 БИТ И ТЕХНИКА

 

СЕДМИ КЛАС

1. БЪЛГ.ЕЗИК                                  К. ДИМЧЕВ                                      БУЛВЕСТ 2000

2. ЛИТЕРАТУРА                             М. ГЕРДЖИКОВА                          БУЛВЕСТ 2000

3. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК, WINNERS         В. ЕВЪНС                    EXPRESS PUBLISHING

4. МАТЕМАТИКА                          З. ПАСКАЛЕВА                                  АРХИМЕД

5. ИСТОРИЯ И

    ЦИВИЛИЗАЦИЯ                         К. БОШНАКОВ                                   ПРОСВЕТА

6. БИОЛОГИЯ И

    ЗДР. ОБРАЗОВАНИЕ                 М. ШИШИНЬОВА                               АНУБИС

7. ГЕОГРАФИЯ                      

    И ИКОНОМИКА                                    Р. ПЕНИН                                              БУЛВЕСТ 2000

8. ФИЗИКА  И

   АСТРОНОМИЯ                           ХР. ПОПОВ                                           ПРОСВЕТА

9. ХИМИЯ И ОПАЗВАНЕ

    НА ОКОЛНАТА СРЕДА           М. ПАВЛОВА                                      ПЕДАГОГ-6

10. МУЗИКА                                    В.СОТИРОВА                                      ПРОСВЕТА

11. ИЗОБР. ИЗКУСТВО                М. МОЙНОВА                                      АЗБУКИ

12. ТЕХНОЛОГИИ                         Т. НИКОЛОВА                                 БИТ И ТЕХНИКА

 ОСМИ  КЛАСЧУЖДОЕЗИКОВ ПРОФИЛ

1. БЪЛГ.ЕЗИК                        В. ЖОБОВ                                                 АНУБИС

2. ЛИТЕРАТУРА                   К. ПРОТОХРИСТОВА                            АНУБИС

3. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК         UPSTREAM           A1+, A2+ и B1         EXPRESS PUBLISHING

4. МАТЕМАТИКА                З. ПАСКАЛЕВА                                       АРХИМЕД

 

ОСМИ  КЛАС – НЕПРОФИЛИРАНО ОБУЧЕНИЕ

1. БЪЛГ.ЕЗИК                                  В. ЖОБОВ                                         АНУБИС

2. ЛИТЕРАТУРА                             К. ПРОТОХРИСТОВА                   АНУБИС

3. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК                  Д. ПЕТКОВА                                   ПРОСВЕТА

4. МАТЕМАТИКА                          З. ПАСКАЛЕВА                             АРХИМЕД

5.  ИСТОРИЯ

     И ЦИВИЛИЗАЦИЯ                    Р. КУШЕВА                                     БУЛВЕСТ 2000

6. ГЕОГРАФИЯ                               Р. ПЕНИН                                         БУЛВЕСТ 2000

7. БИОЛОГИЯ

    И ЗДР. ОБРАЗОВАНИЕ            В. ОВЧАРОВ                                               ГЕА - ЛИБРИС

8. ФИЗИКА

    И АСТРОНОМИЯ                      МАКСИМОВ                                   БУЛВЕСТ 2000

9. ХИМИЯ И ОПАЗВАНЕ

    НА ОКОЛНАТА СРЕДА                       М. ПАВЛОВА                                 ПЕДАГОГ - 6

10. МУЗИКА                                    В.СОТИРОВА                                  ПРОСВЕТА

11. ИЗОБР. ИЗКУСТВО                 М. МОЙНОВА                                 АЗБУКИ

12. ТЕХНОЛОГИИ                                                                                    БИТ И ТЕХНИКА

 

ДЕВЕТИ КЛАС – НЕПРОФИЛИРАНО ОБУЧЕНИЕ

1. БЪЛГ. ЕЗИК                        К.  ДИМЧЕВ                                            БУЛВЕСТ 2000

2. ЛИТЕРАТУРА                   В. ГЕРДЖИКОВА                                    ПРОСВЕТА

3. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК       UPSTREAM            A1+                           EXPRESS PUBLISHING                                                                           

4. МАТЕМАТИКА                          Г. ПАСКАЛЕВ                                АРХИМЕД

5. ИСТОРИЯ  И

    ЦИВИЛИЗАЦИЯ                        П. КАРАБОЕВ                                АНУБИС                            

6. ГЕОГРАФИЯ И

     ИКОНОМИКА                           Р.ПЕНИН                                          БУЛВЕСТ 2000

7. ПСИХОЛОГИЯ              

    И ЛОГИКА                                  Г. НЕСТОРОВА                              ПЕДАГОГ - 6

8. БИОЛОГИЯ И

    ЗДРАВНО ОБР-Е                                    В. ОВЧАРОВ                                               ГЕА - ЛИБЛИС

 9. ФИЗИКА И                                 О. ДИМИТРОВ                               БУЛВЕСТ 2000

     АСТРОНОМИЯ                         М. МАКСИМОВ                             БУЛВЕСТ 2000

10. ХИМИЯ И ОПАЗВАНЕ

      НА ОКОЛНАТА СРЕДА          М. ПАВЛОВА                                 ПЕДАГОГ - 6

11. МУЗИКА                                    Г. ГАЙТАНДЖИЕВ                                   БУЛВЕСТ 2000

12.  ИЗОБР. ИЗКУСТВО                Д. НЕМЦОВ                                     БУЛВЕСТ 2000

 

ДЕСЕТИ КЛАС

1. БЪЛГ.ЕЗИК                                  К. ДИМЧЕВ                                     БУЛВЕСТ 2000

2. ЛИТЕРАТУРА                             А. ШУРБАНОВ                               ПРОСВЕТА

    ЛИТЕРАТУРА – ПП                   К. ПРОТОХРИСТОВА                   АНУБИС

3. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК, UPSTREAM  А2+                                 EXPRESS PUBLISHING

4. МАТЕМАТИКА                          Г. ПАСКАЛЕВ                                 АРХИМЕД

5. ИСТОРИЯ И

    ЦИВИЛИЗАЦИЯ                          К. ГРОЗЕВ                                     Д. УБЕНОВА

6. ГЕОГРАФИЯ                      

    И ИКОНОМИКА                                    Р.ПЕНИН                                          БУЛВЕСТ 2000

7. ЕТИКА И ПРАВО                      И. КОЛЕВ                                        АНУБИС

8. БИОЛОГИЯ  И

      ЗДР. ОБР - Е                               О. ДИМИТРОВ                               БУЛВЕСТ 2000

9. ФИЗИКА И

      АСТРОНОМИЯ                        М. МАКСИМОВ                             БУЛВЕСТ 2000

10. ХИМИЯ И ОПАЗВАНЕ

      НА ОКОЛНАТА СРЕДА         М. ПАВЛОВА                                  ПЕДАГОГ-6

 

ЕДИНАДЕСЕТИ  КЛАС

1. БЪЛГ.ЕЗИК                                  Т. БОЯДЖИЕВ                                АНУБИС                               

2. ЛИТЕРАТУРА                             М. ГЕРДЖИКОВА                          БУЛВЕСТ 2000

3. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК,  UPSTREAM В1+                                    EXPRESS PUBLISHING

4. МАТЕМАТИКА                          Г. ПАСКАЛЕВ                                  АРХИМЕД

5. ИСТОРИЯ И

    ЦИВИЛИЗАЦИЯ                       В.МУТАФЧИЕВА                              АНУБИС

6. ФИЛОСОФИЯ                            ИВ. КОЛЕВ                                      АНУБИС

7. БИОЛОГИЯ  И

      ЗДР. ОБР - Е                               В. ОВЧАРОВ                                               ГЕА - ЛИБЛИС

8. ФИЗИКА И

      АСТРОНОМИЯ                        М. МАКСИМОВ                             БУЛВЕСТ 2000

9. ХИМИЯ И ОПАЗВАНЕ

      НА ОКОЛНАТА СРЕДА , ПП                        Г. НЕЙКОВ                          БУЛВЕСТ 2000

 

ДВАНАДЕСЕТИ  КЛАС

1. БЪЛГ. ЕЗИК                                 Т. БОЯДЖИЕВ                                АНУБИС                               

2. ЛИТЕРАТУРА                             ИЛ. КРЪСТЕВА                              БУЛВЕСТ 2000

3. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК,  UPSTREAM В2+                                    EXPRESS PUBLISHING

4. ФРЕНСКИ ЕЗИК,  PANORAMA ІІ ЧАСТ                                         КОЛИБРИ

5. БИОЛОГИЯ  И

    ЗДР. ОБР - Е                                            П. ПОПОВ                                       ПРОСВЕТА

6. ХИМИЯ И ОПАЗВАНЕ

    НА ОКОЛНАТА СРЕДА                                                                      БУЛВЕСТ 2000

 

LAST_UPDATED2