Български (България)English (United Kingdom)

ПОСЕТИТЕЛИ

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterДНЕС117
mod_vvisit_counterВЧЕРА117
mod_vvisit_counterТАЗИ СЕДМИЦА234
mod_vvisit_counterТОЗИ МЕСЕЦ117
mod_vvisit_counterВСИЧКО626548
first
  
last
 
 
start
stop
Начало УЧЕБНИЦИ СПИСЪК НА ИЗБРАНИТЕ УЧЕБНИЦИ ЗА 2015/ 2016г.
СПИСЪК НА ИЗБРАНИТЕ УЧЕБНИЦИ ЗА 2015/ 2016г.
Написано от Administrator   
Петък, 26 Юни 2015 00:00

СПИСЪК НА ИЗБРАНИТЕ УЧЕБНИЦИ 1-12 КЛАС ЗА 2015/ 2016 г.

УЧЕБЕН ПРЕДМЕТ

АВТОР

ИЗДАТЕЛСТВО

ПЪРВИ КЛАС

 

 

1. ЧИТАНКА

А.ЖЕКОВА                                    

Д.УБЕНОВА

2. БУКВАР                                      

Н.ОГНЯНОВА                               

Д.УБЕНОВА

3. МАТЕМАТИКА                         

М. БОГДАНОВА                           

БУЛВЕСТ 2000

4. РОДЕН КРАЙ                            

Л. НАЙДЕНОВА                             

ПРОСВЕТА

5. МУЗИКА                                     

Г. ГАЙТАНДЖИЕВ                      

БУЛВЕСТ 2000

6. ИЗОБР. ИЗКУСТВО                  

Р. РАЙЧЕВ                                       

АНУБИС

7. ДБТ                                               

М. ГЕНЧЕВА                                    

БУЛВЕСТ 2000

 

 

 

ВТОРИ КЛАС

 

 

1. БЪЛГ.ЕЗИК           

Т. БОРИСОВА                               

БУЛВЕСТ 2000

2. ЧИТАНКА                                    

Т. БОРИСОВА                              

БУЛВЕСТ 2000

3. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК                

Е. КОЛЕВА                                          

ПРОСВЕТА

4. МАТЕМАТИКА                   

Г. БОГДАНОВА                                  

БУЛВЕСТ 2000

5. ОКОЛЕН СВЯТ                    

Е. ВАСИЛЕВА                                    

ПРОСВЕТА

6. МУЗИКА                               

Г. КАЛОФЕРОВА                               

ПРОСВЕТА

7. ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗ-ВО  

Д. ДИМИТРОВ

ПРОСВЕТА

8. Д Б Т                                        

Т. НИКОЛОВА                                    

БИТ И ТЕХНИКА

 

 

 

ТРЕТИ КЛАС

 

 

1. БЪЛГ.ЕЗИК           

Т. БОРИСОВА                               

БУЛВЕСТ 2000

2. ЧИТАНКА                                    

Т. БОРИСОВА                              

БУЛВЕСТ 2000

3. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК                

Е. КОЛЕВА                                          

ПРОСВЕТА

4. МАТЕМАТИКА                   

Г. БОГДАНОВА                                  

БУЛВЕСТ 2000

5. ЧОВЕКЪТ  И ОБЩЕСТВОТО    

Р. ПЕНИН                                       

БУЛВЕСТ 2000

6. ЧОВЕКЪТ  И ПРИРОДАТА

М. МАКСИМОВ                             

БУЛВЕСТ 2000

7. МУЗИКА                                     

Г. КАЛОФЕРОВА                          

ПРОСВЕТА

8. ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗ-ВО  

Д. ДИМИТРОВ

ПРОСВЕТА

9. Д Б Т                                        

Т. НИКОЛОВА                                    

БИТ И ТЕХНИКА

 

 

 

ЧЕТВЪРТИ КЛАС

 

 

1. БЪЛГ.ЕЗИК           

Т. БОРИСОВА                               

БУЛВЕСТ 2000

2. ЧИТАНКА                                    

Т. БОРИСОВА                              

БУЛВЕСТ 2000

3. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК                

Е. КОЛЕВА                                          

ПРОСВЕТА

4. МАТЕМАТИКА                   

Г. БОГДАНОВА                                  

БУЛВЕСТ 2000

5. ЧОВЕКЪТ  И ОБЩЕСТВОТО    

Р. ПЕНИН                                       

БУЛВЕСТ 2000

6. ЧОВЕКЪТ  И ПРИРОДАТА

М. МАКСИМОВ                             

БУЛВЕСТ 2000

7. МУЗИКА                                     

Г. ГАЙТАНДЖИЕВ                             

БУЛВЕСТ 2000

8. ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗ-ВО  

Д. НЕМЦОВ

БУЛВЕСТ 2000

9. Д Б Т                                        

Т. НИКОЛОВА                                    

БИТ И ТЕХНИКА

 

 

 

ПЕТИ КЛАС

 

 

1. БЪЛГ.ЕЗИК           

К. ДИМЧЕВ                     

БУЛВЕСТ 2000

2. ЛИТЕРАТУРА                          

М. ГЕРДЖИКОВА                                  

БУЛВЕСТ 2000

3. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК                 

Д. ПЕТКОВА                

ПРОСВЕТА

4. МАТЕМАТИКА                         

С. ЛОЗАНОВ                   

АНУБИС

5. ИСТОРИЯ                                    

Р. ГАВРИЛОВА                                 

ПРОСВЕТА

6. ГЕОГРАФИЯ  И  ИКОНОМИКА                          

Р.ПЕНИН                                            

БУЛВЕСТ 2000

7. ЧОВЕКЪТ И ПРИРОДА           

М. МАКСИМОВ                                

БУЛВЕСТ 2000

8. МУЗИКА                                     

В. СОТИРОВА                                   

ПРОСВЕТА

9. ИЗОБР. ИЗКУСТВО                   

М. МОЙНОВА                                   

АЗБУКИ

10. Д Т И                                          

Т. НИКОЛОВА                                 

БИТ И ТЕХНИКА

 

 

 

ШЕСТИ КЛАС

 

 

1. БЪЛГ.ЕЗИК           

К. ДИМЧЕВ                     

БУЛВЕСТ 2000

2. ЛИТЕРАТУРА                          

К. ПРОТОХРИСТОВА                         

АНУБИС

3. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК ,      WINNERS          

В. ЕВЪНС                                

EXPRESS PUBLISHING

 

 

 

4. МАТЕМАТИКА                         

С. ЛОЗАНОВ                        

АНУБИС

5. ИСТОРИЯ                                    

Р. ГАВРИЛОВА                                 

ПРОСВЕТА

6. ГЕОГРАФИЯ  И  ИКОНОМИКА                          

Р.ПЕНИН                                            

БУЛВЕСТ 2000

7. ЧОВЕКЪТ И ПРИРОДА           

М. МАКСИМОВ                                

БУЛВЕСТ 2000

8. МУЗИКА                                     

В. СОТИРОВА                                   

ПРОСВЕТА

9. ИЗОБР. ИЗКУСТВО                   

М. МОЙНОВА                                   

АЗБУКИ

10. Д Т И                                          

Т. НИКОЛОВА                                 

БИТ И ТЕХНИКА

 

 

 

СЕДМИ КЛАС

 

 

1. БЪЛГ.ЕЗИК           

К. ДИМЧЕВ                     

БУЛВЕСТ 2000

2. ЛИТЕРАТУРА                          

М. ГЕРДЖИКОВА                                  

БУЛВЕСТ 2000

3. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК ,      WINNERS          

В. ЕВЪНС                                

EXPRESS PUBLISHING

4. МАТЕМАТИКА                         

З. ПАСКАЛЕВА                               

АРХИМЕД

5. ИСТОРИЯ И ЦИВИЛИЗАЦИЯ                           

К. БОШНАКОВ                                  

ПРОСВЕТА

6. БИОЛОГИЯ И ЗДР. ОБРАЗОВАНИЕ                

М. ШИШИНЬОВА                              

АНУБИС

7. ГЕОГРАФИЯ  И ИКОНОМИКА                          

Р. ПЕНИН                                              

БУЛВЕСТ 2000

8. ФИЗИКА  И   АСТРОНОМИЯ                          

ХР. ПОПОВ                                           

ПРОСВЕТА

9. ХИМИЯ И ООС                                                    

М. ПАВЛОВА                                     

ПЕДАГОГ-6

10. МУЗИКА                                     

В. СОТИРОВА                                   

ПРОСВЕТА

11. ИЗОБР. ИЗКУСТВО                   

М. МОЙНОВА                                   

АЗБУКИ

12. ТЕХНОЛОГИИ                                         

Т. НИКОЛОВА                                 

БИТ И ТЕХНИКА

 

 

 

ОСМИ  КЛАС – ЧУЖДОЕЗИКОВ ПРОФИЛ

 

 

1. БЪЛГ.ЕЗИК                       

В. ЖОБОВ                                                

АНУБИС

2. ЛИТЕРАТУРА                  

К. ПРОТОХРИСТОВА                           

АНУБИС

3. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК         UPSTREAM          

A1+, A2+ и B1         

EXPRESS PUBLISHING

4. МАТЕМАТИКА                         

З. ПАСКАЛЕВА                               

АРХИМЕД

 

 

 

ОСМИ  КЛАС – НЕПРОФИЛИРАНО ОБУЧЕНИЕ

 

 

1. БЪЛГ.ЕЗИК                       

В. ЖОБОВ                                                

АНУБИС

2. ЛИТЕРАТУРА                  

К. ПРОТОХРИСТОВА                           

АНУБИС

3. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК                 

Д. ПЕТКОВА                                         

ПРОСВЕТА

4. МАТЕМАТИКА                         

З. ПАСКАЛЕВА                               

АРХИМЕД

5.  ИСТОРИЯ  И ЦИВИЛИЗАЦИЯ                   

Р. КУШЕВА                                     

БУЛВЕСТ 2000

6. ГЕОГРАФИЯ И ИКОНОМИКА                              

Р. ПЕНИН                                         

БУЛВЕСТ 2000

7. БИОЛОГИЯ   И ЗО         

В. ОВЧАРОВ                                 

ГЕА - ЛИБРИС

8. ФИЗИКА   И АСТРОНОМИЯ                     

МАКСИМОВ                                  

БУЛВЕСТ 2000

9. ХИМИЯ И ООС                      

М. ПАВЛОВА                                

ПЕДАГОГ - 6

10. МУЗИКА                                     

В. СОТИРОВА                                   

ПРОСВЕТА

11. ИЗОБР. ИЗКУСТВО                   

М. МОЙНОВА                                   

АЗБУКИ

12. ТЕХНОЛОГИИ                                         

Т. НИКОЛОВА                                 

БИТ И ТЕХНИКА

 

 

 

ДЕВЕТИ КЛАС – НЕПРОФИЛИРАНО ОБУЧЕНИЕ

 

 

1. БЪЛГ. ЕЗИК                       

К.  ДИМЧЕВ                                            

БУЛВЕСТ 2000

2. ЛИТЕРАТУРА                          

В. ГЕРДЖИКОВА                                  

ПРОСВЕТА, ново издание

3. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК                 

 

 

4. МАТЕМАТИКА                         

Г. ПАСКАЛЕВ                               

АРХИМЕД

5. ИСТОРИЯ  И  ЦИВИЛИЗАЦИЯ                       

П. КАРАБОЕВ                               

АНУБИС

6. ГЕОГРАФИЯ И ИКОНОМИКА                              

Р. ПЕНИН                                         

БУЛВЕСТ 2000

7. ПСИХОЛОГИЯ И ЛОГИКА                                 

Г. НЕСТОРОВА                             

ПЕДАГОГ - 6

8. БИОЛОГИЯ   И ЗО     

В. ОВЧАРОВ                       

О. ДИМИТРОВ                              

ГЕА – ЛИБРИС

БУЛВЕСТ 2000

9. ФИЗИКА   И АСТРОНОМИЯ                     

МАКСИМОВ                                  

БУЛВЕСТ 2000

10. ХИМИЯ И ООС                      

М. ПАВЛОВА                                

ПЕДАГОГ - 6

11. МУЗИКА                                     

Г. ГАЙТАНДЖИЕВ                  

БУЛВЕСТ 2000

12. ИЗОБР. ИЗКУСТВО                   

Д. НЕМЦОВ    

БУЛВЕСТ 2000

 

 

 

ДЕСЕТИ КЛАС

 

 

1. БЪЛГ. ЕЗИК                       

К.  ДИМЧЕВ                                            

БУЛВЕСТ 2000

2. ЛИТЕРАТУРА                          

А. ШУРБАНОВ                              

ПРОСВЕТА, ново издание

   ЛИТЕРАТУРА – ПП                 

К. ПРОТОХРИСТОВА                  

АНУБИС

3. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК, UPSTREAM  В2+, ПП            

 

EXPRESS PUBLISHING

4. МАТЕМАТИКА                         

Г. ПАСКАЛЕВ                               

АРХИМЕД

5. ИСТОРИЯ  И  ЦИВИЛИЗАЦИЯ                       

К. ГРОЗЕВ                                    

Д. УБЕНОВА

6. ГЕОГРАФИЯ И ИКОНОМИКА                              

Р. ПЕНИН                                         

БУЛВЕСТ 2000

7. ЕТИКА И ПРАВО                 

И. КОЛЕВ               

АНУБИС

8. БИОЛОГИЯ   И ЗО     

О. ДИМИТРОВ                              

БУЛВЕСТ 2000

9. ФИЗИКА   И АСТРОНОМИЯ                     

МАКСИМОВ                                  

БУЛВЕСТ 2000

10. ХИМИЯ И ООС                      

М. ПАВЛОВА                                

ПЕДАГОГ - 6

 

 

 

ЕДИНАДЕСЕТИ  КЛАС

 

 

1. БЪЛГ. ЕЗИК                       

Т. БОЯДЖИЕВ                   

АНУБИС

2. ЛИТЕРАТУРА                          

М. ГЕРДЖИКОВА                                  

ПРОСВЕТА

3. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК,  UPSTREAM С1  , ПП    

 

EXPRESS PUBLISHING

4. МАТЕМАТИКА                         

Г. ПАСКАЛЕВ                               

АРХИМЕД

5. ИСТОРИЯ  И  ЦИВИЛИЗАЦИЯ                       

В.МУТАФЧИЕВА                 

АНУБИС

6. ФИЛОСОФИЯ                           

ИВ. КОЛЕВ                                     

АНУБИС

7. БИОЛОГИЯ  И  ЗО                    

В. ОВЧАРОВ                                

ГЕА – ЛИБРИС

8. ФИЗИКА   И АСТРОНОМИЯ                     

М. МАКСИМОВ                                  

БУЛВЕСТ 2000

 

 

 

ДВАНАДЕСЕТИ  КЛАС

 

 

1. БЪЛГ. ЕЗИК                       

Т. БОЯДЖИЕВ                   

АНУБИС

2. ЛИТЕРАТУРА                          

ИЛ. КРЪСТЕВА                  

БУЛВЕСТ 2000

3. АНГЛИЙСКИ ЕЗИК,  UPSTREAM    C1, ПП

 

EXPRESS PUBLISHING

4. БИОЛОГИЯ  И  ЗО                    

П. ПОПОВ                            

ПРОСВЕТА

5. ГЕОГРАФИЯ И ИКОНОМИКА         

А. ПОПОВ                                

СИЕЛА

6. МАТЕМАТИКА

Г. ПАСКАЛЕВ

АРХИМЕД

7. СВЯТ И ЛИЧНОСТ

ГРЕКОВА

ПРОСВЕТА

 

 

LAST_UPDATED2